NEPTUN TROTINETI

Истражете Нептун Електрични Тротинети – www.trotineti.mk

Добредојдовте на www.trotineti.mk – вашиот извор за најсовремени и квалитетни Нептун Електрични Тротинети. Сместени во едно место, нашата понуда на Нептун тротинети ги задоволува потребите на сите љубители на електричната мобилност.

Нептун Тротинети – За Лесно и Брзо Патување:

Нашиот асортиман на Нептун тротинети претставува совршен баланс меѓу стил, перформанси и практичност. Осигурете си лесно и брзо патување со нашите електрични тротинети, кои ги одликува висок квалитет и напредни технологии.

Карактеристики на Нептун Тротинетите:

 • Моќни Батерии: Вградени моќни батерии обезбедуваат долготрајна употреба и голема автономија на тротинетите.
 • Ергономски Дизајн: Структурата на Нептун тротинетите е изработена со фокус на комфор и ергономија за удобно и безбедно возење.
 • Брзо Полнење: Брзото полнење ги прави идеални за кратки дневни патувања и излети во градот.
Зошто Нептун Тротинети од www.trotineti.mk?
 • Широк Асортиман: Нудиме различни модели на Нептун тротинети, со различни карактеристики за да ги задоволиме вашите потреби.
 • Брза Испорака: Со нашиот брз и ефикасен систем за испорака, вашиот Нептун тротинет брзо ќе стигне на вашата адреса.
 • Совети и Поддршка: Нашите стручњаци се тука за да ви помогнат со информации и совети за одржување на вашиот Нептун тротинет.
Истражете го светот на Нептун Електрични Тротинети на www.trotineti.mk и осигурајте си неверојатно искуство на електрично патување. Посетете го нашиот вебсајт и направете го вашиот избор денес!
Filter products Showing 1 - 12 of 59 results
Price
Order By
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  Elektricen trotinet A11 GTS 10.4A-40 БАТЕРИИ X 2600 MAH

  : 3,973 ден
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  Elektricen trotinet A11T 12AH

  : 6,500 ден
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  ELEKTRICEN TROTINET ET MASTER (E9)15AH

  : 9,000 ден
 • 10"
  Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  6 %
  OFF

  ELEKTRICEN TROTINET ET MASTER 15Ah

  Original price was: 35,990 ден.Current price is: 33,900 ден.
  : 5,650 ден
  Шифра: H20169
 • 8.5"
  Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  24 %
  OFF

  ELEKTRICEN TROTINET Ninebot KickScooter E2 Plus POWERD BY SEGWAY

  Original price was: 28,990 ден.Current price is: 21,999 ден.
  : 3,665 ден
  Шифра: AA101402000
 • 10"
  Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  12 %
  OFF

  ELEKTRICEN TROTINET NINEBOT KICKSCOOTER E2 PRO-E POWERD BY SEGWAY

  Original price was: 32,490 ден.Current price is: 28,490 ден.
  : 4,748 ден
  Шифра: AA0514050005
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  Elektricen trotinet Ninebot KickScooter F2 E Powered by Segway

 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  НОВО!
  5 %
  OFF

  ELEKTRICEN TROTINET NINEBOT KICKSCOOTER GT2P BY SEGWAY

  Original price was: 199,000 ден.Current price is: 189,990 ден.
  Шифра: AA00001265
 • 10"
  Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  ELEKTRICEN TROTINET Ninebot KickScooter MAX G30E II Powered by Segway

  49,990 ден
  : 8,330 ден
  Шифра: AA00001032
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  SEGWAY

  Elektricen trotinet Ninebot MAX G2 E Powered by Segway

  Шифра: AA051501000
 • 10"
  Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  9 %
  OFF

  ELEKTRICEN TROTINET XIAOMI ELECTRIC SCOOTER 4

  Original price was: 32,990 ден.Current price is: 29,999 ден.
  : 7,500 ден
  Шифра: BHR7128EU
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  MS Energy E21