Elektricen skuter JONWAY E-POWER

Почнувајќи од 2780 ден месечно.

79,800.00 ден 70,725.00 ден

Носивост: 126kg 

Максимална брзина: 45km/h

Опсег со полна батерија: 65km

 

Нема на залиха

Категорија: