TROTINET GUMA VNATRESNA 10 x 2.5 THICKEN FRO 255*80 / 10*3.0 / 80/65-6 (120G)(KRIV VENTIL 45)

ОДБЕРЕТЕ ОПЦИЈА

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ

TROTINET GUMA VNATRESNA 10 x 2.5 THICKEN FRO 255*80 / 10*3.0 / 80/65-6 (120G)(KRIV VENTIL 45)

SKU: KTRE015 Категорија
EAN: 5310000950317

Опис

120g Thicken 10*2.5 inch Inner Tube for 255*80 / 10*3.0 / 80/65-6 wheels electric scooter parts inner tube with curved valve

Products include: 10*2.5 inch Inner Tube + Zipper PVC bag + Brown carton packaging

Product name :
10*2.5 inch Inner Tube
Model number :
KTRE015
Color :
Black
Included :
1pc * 10*2.5 inch Inner Tube
Fit for :
255*80 / 10*3.0 / 80/65-6

Внатрешни гуми за електрични тротинети:

Квалитет и Издржливост  Xiaomi, Segway, Ninebot и MS Energy

Доколку сте сопственик на електричен тротинет од брендовите Xiaomi, Segway, Ninebot или MS Energy, знаете колку е важно да имате внатрешни гуми кои се издржливи и сигурни. Во нашиот асортиман, ви нудиме внатрешни гуми со највисок квалитет, произведени специфично за моделите на овие врвни брендови.

Внатрешни Гуми Xiaomi:

Нашите внатрешни гуми за Xiaomi тротинети се дизајнирани да осигураат гладко и сигурно возење. Со фокус на издржливост и долготрајност, нашите гуми гарантираат удобност и перформанси за вашето електрично превозно средство.

Segway и Ninebot Компатибилни Гуми:

За корисниците на Segway и Ninebot тротинети, нудиме внатрешни гуми кои точно одговараат на спецификациите на овие брендови. Со прецизно изработени материјали, нашите гуми обезбедуваат одлично сцепување и безбедност при возење.

MS Energy Внатрешни Гуми:

За MS Energy електрични тротинети, нашите внатрешни гуми ги исполнуваат стандардите на врвниот производител. Со фокус на енергетска ефикасност и стабилност, нашите гуми ви обезбедуваат сигурно и пријатно искуство при возење.

Освен квалитетот на нашите внатрешни гуми, ние гарантираме и брза испорака и конкурентни цени. Изберете ги нашите внатрешни гуми и осигурајте си го безбедното и удобно возење со вашиот електричен тротинет.

Дополнителни информации

dimenzija-na-gumi

10"

Гуми