MS ENERGY NEUTRON n1

: 3,596 ден

ОДБЕРЕТЕ ОПЦИЈА

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ

EAN: N/A

Опис

 

Преминувањето на тротоарот до патот и назад веќе не претставува проблем. 8 “тркала и предниот амортизер ќе ја завршат работата совршено! Предната воздушна гума и воланот со прилагодување на висината широк 55 см додаваат на удобноста и безбедноста на вашето возење. Лесниот алуминиумски механизам за преклопување и рачките за преклопување го прават целиот скутер лесен за преклопување и носење. Задниот тапан за сопирање ќе обезбеди безбедно сопирање.

18-228 км *

опсег

12,5 кг

Тежина

25 км на час

макс. брзина

250 В.

мотор

24 V, 7,5 Ах

батерија

120 кг

макс. капацитет

Спецификации

Големина на тркалото8 “
Максимална брзина25 км на час
Тип на рамкаАлуминиум
БојаЦрна
Мотор250W
Макс моќност (врв)
Батерија24V, 8Ah
Време на полнење
Опсег18 км – 22 км
Вид на сопирачкаЗадна сопирачка за тапан
Максимално оптоварување120 кг
СуспензијаДа, напред
Дополнителни опцииМожност за преклопување
Тежина12,5 кг
ЕкранДа, ЛЦД
СветлинаДа, предни и задни LED диоди
Димензија на конецот смдолжина x ширина x висина 65,5 x 16 x 5
Макс. пораст15 °

 

Дополнителни информации

Брендови

Тротинети

Тротинети – 8,5"