Trotineti Skopje

Najgolem izbor na elektricni trotineti

Истражете и Купете Електрични Тротинети во Скопје – Вашиот Избор за Еколошки и Практичен Транспорт

Добредојдовте во Скопје, каде возењето станува поедноставено и еколошки придонесено, благодарение на нашите електрични тротинети. Во нашиот град, каде брзото и практично движење е од значаен значај, електричните тротинети стануваат неопходен дел од секојдневната мобилност.

Предности на Електричните Тротинети во Скопје:

 1. Еколошка Одговорност: Со намалување на емисиите и користењето на чиста енергија, електричните тротинети ви овозможуваат да придонесете кон зачувувањето на животната средина.
 2. Практичен и Брз Транспорт: Возењето на електричен тротинет во Скопје ви овозможува брзо и ефикасно движење низ градските улици, избегнувајќи ги гужвите и загадувањето.
 3. Економичност и Штедење на Време: Електричните тротинети се економичен и брз начин на транспорт, што значи подобро штедење на време и пари во долгорочен поглед.

Купете Електрични Тротинети во Скопје од Нас:

Кај нас, ви нудиме најголем избор на електрични тротинети во Скопје од врвни брендови. Нашиот асортиман вклучува модели со различни карактеристики, батерии и дизајни, прилагодени за вашите потреби и стил на возење.

Зошто Ние?

 • Квалитетни Производи: Сите наши електрични тротинети се проверени и гарантираат висок квалитет на изработка.
 • Експресна Достапност: Со нашиот брз систем за испорака, вашиот нов електричен тротинет брзо ќе биде на вашиот праг.
 • Стручно Советување: Нашите стручњаци се тука за да ви помогнат да изберете најдобриот модел според вашите потреби.

Одберете електричен тротинет во Скопје и направете го вашето секојдневно движење забавно, брзо и еколошки придонесено. Посетете ја нашата продавница и осигурете си го вашиот нов начин на транспорт денес!

 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  Elektricen trotinet A11 GTS 10.4A-40 БАТЕРИИ X 2600 MAH

  : 3,973 ден
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  Elektricen trotinet A11T 12AH

  : 6,500 ден
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  ELEKTRICEN TROTINET ET MASTER (E9)15AH

  : 9,000 ден
 • 10"
  Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  6 %
  OFF

  ELEKTRICEN TROTINET ET MASTER 15Ah

  Original price was: 35,990 ден.Current price is: 33,900 ден.
  : 5,650 ден
  Шифра: H20169
 • 8.5"
  Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  24 %
  OFF

  ELEKTRICEN TROTINET Ninebot KickScooter E2 Plus POWERD BY SEGWAY

  Original price was: 28,990 ден.Current price is: 21,999 ден.
  : 3,665 ден
  Шифра: AA101402000
 • 10"
  Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  12 %
  OFF

  ELEKTRICEN TROTINET NINEBOT KICKSCOOTER E2 PRO-E POWERD BY SEGWAY

  Original price was: 32,490 ден.Current price is: 28,490 ден.
  : 4,748 ден
  Шифра: AA0514050005
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  Elektricen trotinet Ninebot KickScooter F2 E Powered by Segway

 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  НОВО!
  5 %
  OFF

  ELEKTRICEN TROTINET NINEBOT KICKSCOOTER GT2P BY SEGWAY

  Original price was: 199,000 ден.Current price is: 189,990 ден.
  Шифра: AA00001265
 • 10"
  Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  ELEKTRICEN TROTINET Ninebot KickScooter MAX G30E II Powered by Segway

  49,990 ден
  : 8,330 ден
  Шифра: AA00001032
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  SEGWAY

  Elektricen trotinet Ninebot MAX G2 E Powered by Segway

  Шифра: AA051501000
 • 10"
  Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.
  9 %
  OFF

  ELEKTRICEN TROTINET XIAOMI ELECTRIC SCOOTER 4

  Original price was: 32,990 ден.Current price is: 29,999 ден.
  : 7,500 ден
  Шифра: BHR7128EU
 • Installment price can only be displayed on product, shop, or product category pages.

  MS Energy E21